O nas

Laboratorium Robotyki to inicjatywa powstała z zamiłowania do klocków LEGO® i inżynierii jednocześnie.  Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi było inspiracją do stworzenia zajęć, podczas których dzieci będą mogły poprzez zabawę rozwijać swój warsztat programistyczny a także poznawać zagadnienia z innych dziedzin nauki.  Układanie klocków LEGO® to ponadpokoleniowe zajęcie, które łączy rodziców z dziećmi a czasem nawet dziadków z wnukami. LEGO® mając świadomość jaką  radość i ogromną zabawę sprawia dzieciom układanie ich klocków, stworzyło specjalne klocki edukacyjne LEGO® WeDo ™ 2.0. Za pomocą tych zestawów dzieci poznają zagadnienia z informatyki, mechaniki, automatyki, przyrody a także wprowadza ich w świat programowania.

Program zajęć oparty jest o wielokrotnie nagradzaną metodologię RoboCAMP i oddziałują na wiele zmysłów dziecka.  Warsztaty z robotyki rozwijają również wyobraźnie i pobudzają kreatywność,  uczą komunikacji i pracy w grupie, rozwijają zdolności manualne a przy tym wszystkim wprowadzają dziecko w świat programowania.

Jesteśmy firmą Odpowiedzialną Społecznie i dbamy o to aby dzieci miały równy dostęp do edukacji w naszym przypadku do nauki robotyki i programowania. Dlatego jesteśmy Partnerem w ogólnopolskim programie Karta Dużej Rodziny i specjalnie dla rodzin wielodzietnych posiadających tą kartę przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości 10% od każdego zapisanego na nasze zajęcia dziecka.

karta dużej rodziny